PLER: vereség a Gyöngyöstől

Írta:  2015.09.11.
Szerdán est a Gyöngyöst fogadta a PLER-Budapest a Lőrinci Sportcsarnokban, az első győzelem megszerzésének a reményében. Nem sikerült, mert a csapat ötgólos (19-24) vereséget szenvedett.
A remélt győzelem helyett újabb vereséget szenvedett a csapatunk. Nem bírt a nagyon is megerősödött Gyöngyössel, bár az első félidő közepéig még volt remény a bravúrra. A szünetre azonban már a vendégcsapat mehetett négygólos előnnyel az öltözőbe, amit aztán még meg is növelt eggyel a második játékrészben, s aratott ötgólos (19-24) győzelmet.

Látva, hogy a vidéki csapat mennyire megerősödött (megerősítették az átigazolásokkal), a vereség akár el is fogadható. Az azonban szembeötlő, hogy a lőrinciek nem kevesebb, mint öt hétméterest hagytak ki. Ha csak ezeket értékesítik, máris utolérték volna a Heves megyeieket.
Mindegy, most már kár keseregni ezen, előre kell nézni. A jövő hét péntekén, 18-án a Mezőkövesd ellen kezdheti meg a pontgyűjtést a PLER – idegenben.
PLER-Budapest-Gyöngyös 19-24 (8-12)