ETÜD Művészeti Iskola

Írta:  2020.04.27.

Az Iskola alapításával fenntartó ETÜD Zenei Alapítvány színesíteni kívánja a kerületi művészetoktatási palettát, bővebb választási lehetőséget kínálva a szülők és gyermekeik számára. Így a klasszikus zeneoktatás mellett a kerületből eddig hiányzó szín- és bábművészeti, valamint a képző- és iparművészeti ág oktatását is felvállaljuk. Iskolánk szorosan együttműködik az ETÜD Fúvószenekar-ral.

Legfőbb törekvésünk a személyre szabott, színvonalas oktatás, melyhez Kodály Zoltán szavait választottuk mottóul:

„MINDEN GYEREKNEK JOGA VAN A LEGJOBB TANÁRHOZ, A LEGEREDMÉNYESEBB MÓDSZERHEZ ÉS A LEGJOBB KÖRÜLMÉNYHEZ, AMI ŐT AZ ISKOLÁBAN, AZ ISMERETSZERZÉSBEN ÉS AZ EMBERRÉ VÁLÁS FOLYAMATÁBAN SEGÍTI.”

 

Bővebb tájékoztatást facebook-oldalunkon (ETÜD Művészeti Iskola) és honlapunkon (www.etudzene.hu) találnak, illetve kérdéseikkel az Iskola igazgatójához, Sánta Ferenc-hez is fordulhatnak a +36-70/252-16-77-es telefonszámon vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Érdeklődésüket előre is köszönjük; reméljük gyermeküket hamarosan tanulóink között köszönthetjük!

 

Utoljára frissítve: 2021.02.16.