PLER: győzelemmel felérő döntetlen Balmazújvárosban

Írta:  2014.11.07.
A kézilabda NBI első félidejének záró mérkőzésén Balmazújvárosban játszott a PLER.
A kézilabda NBI első félidejének záró mérkőzésén Balmazújvárosban játszott a PLER. A tabellán öt ponttal álló (ne feledjük, tavaly ilyenkor nulla csúfoskodott a nevük mögött…) lőrinci csapat, ha nem is győzelmi esélyekkel, de a pontszerzés reményében utazott a hajdúsági városba. Nos, ha nem is tett csodát Hutvágner István együttese, sikerült elhoznia egy pontot a vidéki városból.

A félidő is egál, 10-10 volt, így aztán izgalmas, szoros második harminc percet láthattak a nézők, amelynek a végén sikerült a pontrablás, s 22-22-es végeredménnyel, boldogan mehetett az öltözőbe a Hutvágner-csapat.
A vasárnap esti folytatásban ismét idegenben játszik a gárda, a jóval esélyesebb Balatonfüred lesz az ellenfél.
-Tisztában vagyunk vele, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, sőt, esélytelennek tűnünk arra, hogy akár pontot szerezzünk Füreden. Ettől függetlenül természetesen mindent megpróbálunk, már csak azért is, mert a sportban bármi előfordulhat – mondta az edző.
A Balatonfüred elleni összecsapásra vasárnap 18 órától kerül sor.