Pedig milyen jó kezdődött...

Írta:  2012.02.26.
Öt góllal nyer a Csurgó az FTC-Pler-Budapesttel szemben. A lőriciek a hetedik helyen várják a folytatást.
A Tata elleni magabiztos győzelem után sokan hittek abban, hogy az FTC-PLER Budapest képes lesz legyőzni hazai pályán a jobb erőkből álló Csurgót is. Nos, az első félidő után az optimistáknak lehetett igaza, hiszen a lőrinciek kétgólos előnnyel (11–9) jöhettek ki a második játékrészre úgy, hogy volt olyan perce is az első félidőnek, amikor ötgólos (6–1) volt az előny.
A második játékrészre azonban elfogyott az erő – vagy érvénysült a csurgóiak nagyobb tudása –, így Zsiga Gyula csapatának fejet kellett hajtania. A vendégek végeredményben öt góllal (27–22) nyertek. A lőrinciek a 19 fordulóban gyűjtött 17 pontjukkal a 7. helyen várják a folytatást.

FTC-PLER Budapest–Csurgói KK 22­–27 (11–9).