Hát ez meg mi volt?

Írta:  2012.02.05.
A sereghajtó Mezőkövesd megverte az FTC-Plert, ráadásul idegenben: a Sportkastélyban.

Ez nem sikerült
A férfi kézilabda NB I 17. fordulójában óriási meglepetésre a sereghajtó Mezőkövesd idegenben, Pestszentimrén győzte le 29–26-ra a kerületi csapatunkat, az FTC–PLER-t. Már a félidőben is két gól volt a kövesdiek előnye, a szünetre 15–13-as vezetéssel vonulhattak az öltözőbe. A hazaiak legeredményesebbje a hat találatig jutott Kis (sic!) volt.
Zsiga Gyula, az FTC-PLER mestere röviden, de lényegre törően értékelt: A borzasztó, szégyenteljes teljesítményre nincs magyarázat. A lelkes mezőkövesdieket dicséret illeti.
A váratlan vereség nem jó jel a február 12-én lejátszandó KEK-mérkőzés előtt, ahol a Mezőkövesdnél „kicsivel” erősebb csapat, a német Flensburg ellen lép pályára a PLER…

FTC-PLER–Mezőkövesd 26–29 (13–15) Pestszentimre, 300 néző. Vezette: Natkai, Szalay.