Nagyot ugrott a Tigers

Írta:  2011.09.03.
Itthon három, Romániában 18 aranyérmet nyert a lőrinci Tigers taekwon-do csapat. És ez még nem minden!
Hatvanban rendezték meg a 9. Nemzetek Kupája taekwon-do versenyt, amelyen 6 ország 30 klubja és 250 versenyzője lépett küzdőtérre.
A lőrinci Tigers 16 versenyzővel vett részt a viadalon gyermek, serdülő és ifjúsági versenyzőkkel, akik a formagyakorlatban és a küzdelmi kategóriákban 3 arany-, 11 ezüst- és 5 bronzérmet szereztek. E kiváló teljesítménynek köszönhetően a Tigers elhozta a csapatverseny második helyéért járó kupát is.
A Tigers-sportolók bemutatták a tudásukat Romániában, a Summer Cup-on is, ahol a magyar válogatott színeiben indultak. A hét indulónk összesen 33 (!) éremmel tért haza a négynapos viadalról, amelyből 18 volt az arany, 9 az ezüst és 6 a bronz.