Győzelem és vereség

Írta:  2013.11.29.
Két meccset is vívott a PLER november harmadik hetében, amelyek felemásra sikeredtek.
Két meccset is vívott a PLER november harmadik hetében, amelyek felemásra sikeredtek. Előbb a junior válogatottal mérkőzött, amelyiktől a bajnokság korábbi szakaszában vereséget szenvedett. Most is, mert az ellenfél nyert a Lőrinciben (31-29). Négy nappal később a Győr jött, a kiesés elkerülése miatt fontos összecsapáson. Ezúttal „ment a szekér”, nyertünk (28-24), így ismét szoros lett a tabella. Igaz, sajnos, annak csak az alsóháza…

A győztes találkozó, a Győr elleni után érthetően elégedett volt Hutvágner István vezetőedző.
- A végén már csak a lelkünk vitt bennünket előre, de csapatként nagyot alkottak a fiúk, s ez rengeteget számít. Örülünk a győzelemnek, ezzel ismét versenyben vagyunk.
A csapatnak, a december 4-éig tartó bajnoki szünet után három idegenbeli találkozója következik. Előbb, december 4-én Balatonfüredre, rá három napra Gyöngyösre, majd zárásként, december 14-én, Veszprémbe utazik.