Az élet-halált harc tovább folytatódik

Írta:  2015.05.10.
Hihetetlenül izgalmas mérkőzésen nyert meg egyetlen góllal a PLER-Budapest kézilabdacsapata pénteken este a Lőrinci Sportcsarnokban a Balmazújváros ellen.

Hihetetlenül izgalmas mérkőzésen nyert meg egyetlen góllal a PLER-Budapest kézilabdacsapata pénteken este a Lőrinci Sportcsarnokban a Balmazújváros ellen, így pontszámban utolérte az ugyancsak a kiesés ellen menekülő ellenfelét. A győzelem azt jelenti, hogy a lőrinci csapat javított a helyzetén.
Az első félidő kifejezetten magas színvonalú játékot és hatalmas küzdelmet hozott, amelyből, megérdemelten, Hutvágner István csapata jött ki jól, s a szünetre kétgólos előnnyel (16-14) mehetett.
A második rész elején sem volt gond, utána azonban felzárkózott az ellenfél. Olyannyira, hogy kétszer is vezetett egy-egy góllal. A végjáték, szinte megszokják már a PLER-meccsre járók, idegőrlő volt. A lőrinciek jöttek ki jól ebből, 26-25-re nyertek, s pontszámban utolérték a Balmazújvárost.
A befejező fordulóban, május 16-án, szombaton a PLER Komlóra utazik, ott játssza le a szezon utolsó mérkőzését.
Minden nyitott, csak az biztos, hogy nem árt majd nyugtató ahhoz a mérkőzéshez sem...
PLER-Budapest-Balmazújváros 26-25 (16-14).