Pestszentimrei győzelem a kerületi rangadón

Írta:  2012.11.19.
Egy góllal nyert a házigazda PSK a SZAC-cal szemben a szombati találkozón.

Szombaton rendezték meg a BLSZ II/A osztályának a kerületi rangadóját, a PSK–SZAC, vagyis a Pestszentimre–Pestszentlőrinc találkozót, amely a két együttes rivalizálása miatt, mindig a szezon kiemelkedő összecsapása. Ezúttal is fokozott figyelemmel készült mindkét gárda a Táncsics utcai sporttelepen rendezett 90 percre. A találkozó végig küzdelmes, változatos játékot hozott – sok hibával. Az első félidő után 0–0 volt az állás. A házigazda PSK győztes gólja a 64. percben született egy kontratámadást követően, amikor Csaba Zsolt talált az ellenfél hálójába. A PSK előnyt a SZAC már nem tudta kiegyenlíteni, így az imreiek sorrendben már a harmadik bajnoki összecsapásukat nyerték meg a lőrinci csapat ellen.